PagrindinisRenginių kalendoriusInformacijaApie klubąVideo galerijaKontaktai
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Viekšniai rally-sprint
Jūsų naujienos pavadinimas
Čia bus naujienos tekstas.
Lorem ipsum - tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.

Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas...“. Daugelis leidybinių sistemų programų, o taip pat ir Hiperteksto kalbos redaktoriai naudoja Lorem Ipsum kaip demonstracinę numatyto teksto versiją, todel žodžių „Lorem Ipsum“ internetinė paieška parodo daug tinklalapių kurie yra dar besikuriantys. Egzistuoja ne mažai įvairių Lorem Ipsum versijų. Kai kurios iš jų buvo sukurtos per klaidą, kitos - tyčia (pvz. jumoristinės).
Ralis "Viekšniai - Mažeikiai 2015"
Liepos 24-25 dienomis Mažeikių rajono apylinkėse vyks Lietuvos ralio sprinto čempionato 4- asis etapas „Viekšniai-Mažeikiai 2015“. Šios varžybos įtrauktos ir į Latvijos automobilių sporto federacijos renginių kalendorių – tai bus Latvijos ralio sprinto čempionato 5-asis etapas.Todėl jau dabar aišku, kad dviejų šalių sportininkų laukia principinė kova. Juo labiau, kad tarp pusšimčio dalyvių Lietuvos ir Latvijos ekipažų yra, galima sakyti, po lygiai. Varžybas organizuojantis Mažeikių automobilių sporto klubas paruošė 8 greičio ruožų trasą. Iš viso ekipažams lenktyniniu tempu reikės įveikti 51 km, o bendras ralio ilgis – bemaž 200 km.Visos žvyrinės ralio sprinto „Viekšniai-Mažeikiai 2015“ trasos drieksis Reivyčių ir Viekšnių apylinkėse. Tokia jau ralio sprinto ypatybė – viskas kaip greičiausiuose raliuose, tik distancija kiek trumpesnė, o pačios varžybos – kompaktiškesnės.

Šeštadienį, liepos 25 dieną, nuo pat ryto visi ekipai turės galimybę po 2 kartus įveikti visus greičio ruožus, kad susipažintų su trasa ir pasitikslintų susidarytas stenogramas. O jau nuo 13 val.30 min. prasidės lenktynės: 7 km ilgio Reivyčių greičio ruožą ekipažai įveiks 2 sykius. Beje,beveik visus šio ralio greičio ruožus – ir 4,8 km ilgio Kušlėnų, ir 10 km Kapėnų, ir 3,6 km ilgio Santeklių sportininkai važiuos po du sykius. Ralis finišuos 19 val. 30 min. vakare. „Trasos bus tikrai įvairios. Ir sudėtingų atkarpų bus, ir greitų vietų, ir miško keliukų. Manau, kad ir mūsų ekipažams, ir svečiams iš Latvijos parinkti greičio ruožai turėtų patikti. Visa ralio geografija – labai kompaktiška, tad dalyviams nereikės toli važinėti, o žiūrovai irgi ras vietas kuriose bus patogu ir įdomu stebėti varžybas.